Forum dla strugających w domowym zaciszu Strona Główna dla strugających w domowym zaciszu

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mitsubishi Lancer EVO VII WRC Mäkinen Mannisenmäki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla strugających w domowym zaciszu Strona Główna -> Auta sportowe - galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madmax
rallyholick



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 2937
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Celestynów/Warszawa

PostWysłany: 19 Paź 2018, Pią 23:00    Temat postu: Mitsubishi Lancer EVO VII WRC Mäkinen Mannisenmäki

Witam wszystkich i zapraszam do obejrzenia galerii

Rajdówkę której miniaturę chciałem wam przedstawić jest Mitsubishi Lancer VII WRC z debiutu tego auta czyli 43. Rallye Sanremo - Rallye d'Italia 2001 - wybór padł dokładnie na ten rajd i malowanie z kilku powodów - debiut odbył się na cztery rajdy przed końcem sezonu co jest dość nietypowym rozwiązaniem, kolejna rzecz jest taka że chciałem mieć koniecznie to auto z Tomim za kierownicą, następną rzeczą jest to że zawsze lubiłem Rally San Remo a ostatnim czynnikiem wyboru było oczywiście Marlboro. Niestety debiut tego auta nie wypadł zbyt okazale ponieważ Big MAC notował czasy w drugiej dziesiątce a rajd zakończył na ostatnim oesie urywając koło, druga załoga Mitsubishi Loix/Smeets zakończyła rajd na 16 msc. w generalce. Kolejny rajd na Korsyce był jeszcze gorsz w wykonaniu Tomiego bo zakończył się mocnym dzwonem i niewiele brakowało a auto skończyło by lotem w przepaść, wypadek ten był też niejako końcem kariery wieloletniego pilota Makinena Risto Mannisenmakiego.
Walkę z tym modelem mogliście obserwować w wątku warsztatowym - model powstał na bazie Tamiya, kalkomanii Decal Pool oraz blaszkach Hobby Desing i z czytym sumieniem mogę go polecić ponieważ składa się go bardzo przyjemnie - uwagi co do reszty przedstawiłem na warsztacie.
A oto co mi wyszło




















Na koniec mały bonusik


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez madmax dnia 19 Paź 2018, Pią 23:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
powerpablo




Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 647
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 20 Paź 2018, Sob 22:24    Temat postu:

Maćku co tu dużo pisać.....jedna z moich ulubionych marek tak więc darzę je sympatią...a model Jest piękny i okazale się prezentuje.
Czysto i schludnie złożony z dbałością o szczegóły.
Może się powtarzam ale u mnie w magazynku czeka nie mała ilość Miśków do złożenia od galanta VR4 po EVO X tak więc min, 8 szt na pewno będzie.

P.S. ostatnia fotka mega....

pozdrawiam
Paweł


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez powerpablo dnia 20 Paź 2018, Sob 22:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
woocasch




Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 903
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 22 Paź 2018, Pon 11:47    Temat postu:

Piękny model, genialne wykonanie. Zresztą cała trójką prezentuje się rewelacyjnie i faktycznie ostatnia fotka wgniata w fotel. Jest kogo gonić w modelarskim warsztacie Wesoly

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RCM_T




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 447
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 24 Paź 2018, Śro 19:17    Temat postu:

Zacny model, ostania fotka wymiata . Jedna rzecz mi nie daje spokoju, powiedz czy na ramkach prawych drzwi masz jakby lekkie pobrudzenie czy to jakoś tak dziwnie światło pada?

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madmax
rallyholick



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 2937
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Celestynów/Warszawa

PostWysłany: 25 Paź 2018, Czw 10:04    Temat postu:

powerpablo napisał:
Może się powtarzam ale u mnie w magazynku czeka nie mała ilość Miśków do złożenia od galanta VR4 po EVO X tak więc min, 8 szt na pewno będzie.
U mnie Galant się w mękach powoli składa, a na półkach czeka jeszcze IV asfalt i dwie wersje V - o prywaciarzach nie wspominam - fajnie też jakby Hasegawa wpadła na pomysł reedycji I-III
RCM_T napisał:
jedna rzecz mi nie daje spokoju, powiedz czy na ramkach prawych drzwi masz jakby lekkie pobrudzenie czy to jakoś tak dziwnie światło pada?
Dobre oko nie powiem, niestety nie jest to chochlik światła tylko to pozostałość po tworzeniu linii podziału - niestety z jakiegoś powodu z tej strony nie chciało to zejść, oczywiście próbowałem to usunąć ale w pewnym momencie odpuściłem żeby "nie przedobrzyć" w drugą stronę bo wtedy naprawienie było by jeszcze gorsze do wykonania.

Ciesz mnie ze ostatnie zdjęcie przypadło do gustu.

Dzięki za komentarze.

Pozdr


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez madmax dnia 25 Paź 2018, Czw 10:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
powerpablo




Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 647
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: 25 Paź 2018, Czw 12:11    Temat postu:

madmax napisał:
powerpablo napisał:
Może się powtarzam ale u mnie w magazynku czeka nie mała ilość Miśków do złożenia od galanta VR4 po EVO X tak więc min, 8 szt na pewno będzie.
U mnie Galant się w mękach powoli składa, a na półkach czeka jeszcze IV asfalt i dwie wersje V - o prywaciarzach nie wspominam - fajnie też jakby Hasegawa wpadła na pomysł reedycji I-III


Lancer EVO III Hase wypościła z Rajdu Safari.....jest w sprzedaży....


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez powerpablo dnia 25 Paź 2018, Czw 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madmax
rallyholick



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 2937
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Celestynów/Warszawa

PostWysłany: 25 Paź 2018, Czw 17:39    Temat postu:

powerpablo napisał:
Lancer EVO III Hase wypościła z Rajdu Safari.....jest w sprzedaży....
Tak wiem że jest III dostępna, ale po pierwsze jeszcze się na nią w Polsce nie natknąłem a po drugie nie jest wysoko na mojej liście priorytetów żeby ją ściągać z zagranicy - choć wiadomo że jak będzie mus to będzie mus. Ostatnia rzecz że to jest Safarii z którego mam EVO IV vel. Carisma więc chciałbym zrobić ją z innego szutrowego rajdu - a najlepiej asfaltowego, fajnie zrobić klasyczne malowanie a może asfaltowe Winfield - pożyjemy zobaczymy, jest co składać

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez madmax dnia 25 Paź 2018, Czw 17:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szpaku86




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 975
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Zabrze, Wisla, Hull

PostWysłany: 18 Lis 2018, Nie 17:11    Temat postu:

Świetna kolekcja !

Pozdrawiam
Krzysztof


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madmax
rallyholick



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 2937
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 7 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Celestynów/Warszawa

PostWysłany: 18 Lis 2018, Nie 18:40    Temat postu:

szpaku86 napisał:
Świetna kolekcja !
Dzięki za komentarz choć akurat w Twoim wypadku liczyłem na coś więcej Wink

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum dla strugających w domowym zaciszu Strona Główna -> Auta sportowe - galeria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin